Teamindeling senioren/junioren zaal 2022/2023

30 oktober 2022door Webmaster

Hallo allemaal,

Hierbij de teamindeling voor de zaalcompetitie voor de senioren en junioren.

DSO Selectie:

 

Dames:

Heren:

1.     Lieke den toom

2.     Lotte Eland

3.     Emma Wiersma

4.     Amy van der Ploeg

5.     Maerle Tak

6.     Sophie Leijten

7.     Damy Schoonman

8.     Anne Leijten

9.     Belle van Wensen

10.  Esmeralda Wols

1.     Erik Keller

2.     Per Krijgsman

3.     Jean-Paul Commereuc

4.     Daan Eland

5.     Arthur Keller

6.     Tom Broersma

7.     Dion Hogeslag

8.     Stijn Mutsaers

9.     Cas ten Cate

10.  Jeroen van Veen

11.  Martijn Doodewaard

 

 

 

DSO 3:

Dames:

Heren:

1.     Indi Confurius

2.     Indy Bongers

3.     Lisan Melisse

4.     Naomi Commereuc

5.     Rachel Op ten Noort

6.     Afvaller selectie

1.     Sander Verkaik

2.     Luuk van Oers

3.     Hilbert Schreuders

4.     Sjoerd van Bezooijen

5.     Afvaller selectie

6.     Afvaller selectie

 

 

DSO 4:

Dames:

Heren:

1.     Iris van Dam

2.     Alicia van der Logt

3.     Sarina den Hollander

4.     Emma Dekkers

5.     Fabienne Broere

6.     Tessa van Bezooijen

1.     Donny Snoeij

2.     Jeffrey van Kaam

3.     Pim van der Vliet

4.     Gregory de Nooijer

5.     Thijs van Wassenaar

6.     Pascal de Nooijer

 

 

DSO 5 :

Dames:

Heren:

1.     Tessy de Vos

2.     Karolien Michielsen

3.     Carola Eland

4.     Anouk Op ten Noort

5.     Jeanine Commereuc

6.     Martiena Bosters

 

1.     Albert Nollen

2.     Frank Posthumus

3.     Remco Posthumus

4.     Paul Langeweg

5.     Anton van Dam

6.     Jasper Kaijen

 

 

 

DSO 6 :

Dames:

Heren:

1.     Winnie van Alphen

2.     Demi Stam

3.     Leonie Hollemans

4.     Ilse de Nooijer

5.     Amy van Dongen

6.     Angelique van Es

7.     Femke Willeboordse

 

1.     Anton de Ruiter

2.     Michel Beekers

3.     Roeland Strootman

4.     Dennis de Gast

5.     Andrew Hogelslag

6.     Alex Hogeslag

 

 

DSO 7 :

Dames:

Heren:

1.     Annika Lokers

2.     Ria Verkijk

3.     Annette van Kouwen

4.     Peggy Brosens

5.     Angela Struijt

6.     Corrie Crezee

7.     Inge van Eekeren

8.     Jolanda Voeten

1.     Ron Strootman

2.     Ies Hollemans

3.     Marcel Michielsen

4.     Leon Nieuwkoop

5.     Karel van Dam

 

 

 

DSO A1 :

Dames:

Heren:

1.     Floortje Kaufman

2.     Ilse Nieuwkoop

3.     Danique Ploeg

4.     Marit Smit

5.     Muriël Bon

6.     Milou Schreuders

7.     Jody Vriens

8.     Indy Knook

1.     Bart Bongers

2.     Jasper Leendertse

3.     Jordy Michielsen

4.     Bram Kieboom

5.     Daan Stoop

 

 

 

 

 

 

 

 

ROUTE BESCHRIJVING

ADRES GEGEVENS

VELD
Molenvliet 9a
Sportpark de Niervaert
4791 GB Klundert
0168 - 402751

ZAAL
Molenvliet 7
Sportpark de Niervaert
4791 GB Klundert

OVERIGE INFORMATIE

© 2024 KV D.S.O. Klundert
Alle rechten voorbehouden

Privacy policy
Cookie policy