voorbereiding veld

8 augustus 2022door Webmaster

Na een welverdiende vakantie is het alweer bijna tijd op de sportschoenen uit de kast te trekken.

Hieronder de hoogtepunten van de voorbereiding van onder andere de selectie.

 

 

9-8 start trainingen selectie

18-8 start trainingen A1

20-8 DVS 2 -DSO 2 14:10, DVS 1-DSO1 15:30

25-8 DSO 2-OZC 219:30, DSO 1- OZC 1 20:45

27-8 ODO 2- DSO 2 11:30, ODO 1 – DSO1 13:00

30-8 Start trainingen jeugd en overige teams DSO 2- Korbatjo 2 19:30, DSO1 – Korbatjo 1 20:45

2-9 Clinic voor de selectie door Ad van Meerkerk

3-9 Toernooi bij NIO voor selectie

DSO A1- Tjoba A1 13:00

DSO B1 – Juliana B1 11:00

ADO C1 – DSO C1 11:45

OZC D1 – DSO D1 10:00

OZC E1 – DSO E1 11:00

OZC E2 – DSO E2 10:00

DSO F1 – Thor F1 10:00

DSO F2 – Thor F2 9:00

10-9 start competitie

 

 

 

Uiteraard is support bij de voorbereiding van het nieuwe seizoen altijd welkom!

Voor de jeugd is gekozen om niet voor ieder team een oefenwedstrijd in te plannen, dit ivm met vakantie. Waarschijnlijk zullen nog niet alle teams compleet zijn en kunnen we dus teams samenvoegen waar nodig.

 

Wij zien graag iedereen weer op het veld!

 

Namens de JTC & TC

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Teamindeling veld 2022-2023 senioren+junioren

 

 

DSO Selectie T/C Enno Verhoef en Rob den Hollander

1. Lieke den Toom 1. Erik Keller

2. Naomi

Commereuc 2. Per Krijgsman

3. Lotte Eland 3. Jean-Paul Commereuc

4. Emma Wiersma 4. Daan Eland

5. Lisan Melisse 5. Arthur Keller

6. Amy van der

Ploeg 6. Tom Broersma

7. Maerle Tak 7. Dion Hogeslag

8. Sophie Leijten 8. Stijn Mutsaers

9. Damy

Schoonman 9. Cas ten Cate

10. Anne Leijten

11. Indi Confurius

12. Belle van

Wensen

13. Esmeralda Wols

 

 

DSO 3 (Wedstrijdkorfbal) Trainer/coach: vacature

1. afvaller selectie 1. Sander Verkaik

2. afvaller selectie 2. Luuk van Oers

3. afvaller selectie 3. Hilbert Schreuders

4. afvaller selectie 4. Sjoerd van Bezooijen

5. Indy Bongers

6. Esther Moerland

7. Rachel op ten

Noort

 

 

 

DSO 4 Trainer: vacature

1. Iris van Dam 1. Donny Snoeij

2. Alicia van de

Logt 2. Jeffrey van Kaam

3. Sarinah den

Hollander 3. Pim van der Vliet

4. Emma

Dekkers 4. Gregory de Nooijer

5. Tessa van

Bezooijen 5. Thijs van Wassenaar

6. Fabienne

Broere

 

 

DSO 5 Trainer: vacature

1. Tessy de Vos 1. Albert Nollen

2. Karolien

Michielsen 2. Frank Posthumus

3. Carola Eland 3. Remco Posthumus

4. Anouk

Vermeulen 4. Paul Langeweg

5. Jeanine

Commereuc 5. Anton van Dam

6. Martiena

Bosters

 

 

 

DSO 6 Trainer: Wim Crezee

1. Winnie van

Alphen 1. Anton de Ruijter

2. Maaike

Veldhuizen 2 Pascal de Nooijer

3. Demi Stam 3. Michel Beekers

4. Leonie

Hollemans 4. Roeland Strootman

5. Ilse de

Nooijer 5. Dennis de Gast

6. Amy van

Dongen 6. Andrew Hogelslag

 

 

DSO 7 Trainer: Wim Crezee

1. Annika Lokers 1. Ron Strootman

2. Ria Verkijk 2. Ies Hollemans

3. Annette van

Kouwen 3. Marcel Michielsen

4. Peggy Brosens 4. Leon Nieuwkoop

5. Angela Struijt 5. Marcel Vreugdehil

6. Corrie Crezee

7. Inge van Eekeren

8. Jolanda Voeten

 

 

 

DSO MW 1:

 

Lianne den

Hollander Arno Endepoel

Annet Bon Arjan de Vos

Corine

Bongers Johan Hollemans

Debora

Schreuders Matthieu ter Horst

Angelique

van Es Nico Philippo

 

 

 

DSO MW 2:

 

Henriette Nijp Benjamin Eland

Ellen Leijten Luuk Verkijk

Corine Noordink Rubin Dueren den Hollander

Stefanie van Kaam Ricardo Seelbach

Femke Willeboordse Jasper Kaijen

Anita Seelbach-Lips

Mandy Wigant

Chantal van de Ing

 

 

 

DSO A1: T/C Per Krijgsman & Martiena Bosters

 

Floortje Kaufman Bart Bongers

Ilse Nieuwkoop Jasper Leendertse

Danique Ploeg Jordy Michielsen

Marit Smit Bram Kieboom

Muriël Bon Daan Stoop

Milou Schreuders

Indy Knook

Jodie Vriens

ROUTE BESCHRIJVING

ADRES GEGEVENS

VELD
Molenvliet 9a
Sportpark de Niervaert
4791 GB Klundert
0168 - 402751

ZAAL
Molenvliet 7
Sportpark de Niervaert
4791 GB Klundert

OVERIGE INFORMATIE

© 2024 KV D.S.O. Klundert
Alle rechten voorbehouden

Privacy policy
Cookie policy