Trainersbijeenkomst tbv Jeugdtrainers

2 februari 2010door Webmaster

Voor alle jeugdtrainers en -trainsters is er op donderdagavond 11 februari a.s. een bijeenkomst gepland.

Deze bijeenkomst is bedoeld voor een stuk begeleiding en ondersteuning van de jeugdtrainers. Het is de bedoeling dat de bijeenkomst een interactief karakter heeft, waarbij we van elkaar kunnen leren. Op deze avond zal een stuk terugkoppeling plaatsvinden van de laatste twee bijeenkomst, evenals de huiswerkopdracht.

Aanwezigheid is eigenlijk verplicht, dus zorg dat je deze avond vrijhoudt!! Dit, omdat wij het belangrijk vinden dat deze bijeenkomst plaatsvindt, om onze jeugdtrainers te ondersteunen in het opleiden en trainen van onze jeugd!!

Dus hierbij de gegevens op een rij:

• Wat

: Trainersbijeenkomst tbv Jeugdtrainers
• Wanneer : donderdag  11 februari 2010
• Hoe laat : 20.00 uur
• Waar : DSO-kantine

Wij rekenen op je komst!!!

Met vriendelijk groet,
namens JTC/TC

Ruben Karel

ROUTE BESCHRIJVING

ADRES GEGEVENS

VELD
Molenvliet 9a
Sportpark de Niervaert
4791 GB Klundert
0168 - 402751

ZAAL
Molenvliet 7
Sportpark de Niervaert
4791 GB Klundert

OVERIGE INFORMATIE

© 2024 KV D.S.O. Klundert
Alle rechten voorbehouden

Privacy policy
Cookie policy