2e helft veldprogramma 2009 – 2010 bekend

11 maart 2010door Webmaster

Gisteren is het definitieve wedstrijdprogramma voor de 2e helft van de veldcompetitie bekend geworden. Hieronder het wedstrijdprogramma. Dit komt uiteraard ook nog in de Flits te staan met de vertrektijden, ed.

 

Datum Tijd Thuis team Uit team
3-4-2010 16:00 DSO (K) 1 VIOS (W) 1
3-4-2010 14:30 DSO (K) 2 DVS ’69 2
3-4-2010 13:00 Zevenbergen 1 DSO (K) 4
3-4-2010 14:30 DSO (K) 6 Merwede 9
3-4-2010 13:00 DSO (K) A1 DVS ’69 A1
3-4-2010 13:00 DSO (K) A2 Ventura Sport A1
3-4-2010 10:30 Good Luck C1 DSO (K) C1
3-4-2010 10:00 ELKV/Gibovanyperen C1 DSO (K) C2
3-4-2010 11:00 DeetosSnel/Volhuis D3 DSO (K) D1
3-4-2010 11:00 KVK E1 DSO (K) EM1
3-4-2010 11:30 DSO (K) E2 Springfield E1
3-4-2010 10:30 DSO (K) F1 Keep Fit ’70 F1
3-4-2010 10:00 VIOS (W) F1 DSO (K) F2
3-4-2010 10:00 Juliana F2 DSO (K) F3
Datum Tijd Thuis team Uit team
10-4-2010 16:00 Zaamslag 1 DSO (K) 1
10-4-2010 17:00 Vitesse (Ba) 4 DSO (K) 2
10-4-2010 14:30 DSO (K) 3 Seolto 2
10-4-2010 14:30 DSO (K) 4 Scheldevogels 3
10-4-2010 15:30 ELKV/Gibovanyperen 3 DSO (K) 5
10-4-2010 13:00 Good Luck 4 DSO (K) 6
10-4-2010 13:00 DSO (K) A1 Seolto A1
10-4-2010 11:00 Keep Fit ’70 A1 DSO (K) A2
10-4-2010 10:30 DSO (K) C1 Springfield C1
10-4-2010 11:30 DSO (K) C2 Terda C1
10-4-2010 11:00 DSO (K) D1 PKC/LukassenBoer D5
10-4-2010 10:00 DSO (K) EM1 Scheldevogels E1
10-4-2010 10:00 Juliana E2 DSO (K) E2
10-4-2010 9:30 Ventura Sport F1 DSO (K) F1
10-4-2010 9:30 DSO (K) F2 Juliana F1
10-4-2010 9:30 DSO (K) F3 Keep Fit ’70 F2
Datum Tijd Thuis team Uit team
17-4-2010 11:30 Scheldevogels C1 DSO (K) C1
17-4-2010 11:00 DSO (K) D1 ADO DM3
17-4-2010 10:30 DSO (K) EM1 Emergo E1
17-4-2010 10:00 Voltreffers E2 DSO (K) E2
17-4-2010 10:00 PKC/LukassenBoer F4 DSO (K) F1
17-4-2010 9:00 Ten Donck F1 DSO (K) F2
17-4-2010 10:00 DSO (K) F3 Good Luck F2
Datum Tijd Thuis team Uit team
24-4-2010 16:00 DSO (K) 1 Stormvogels (W) 1
24-4-2010 14:30 DSO (K) 2 ADO 2
24-4-2010 14:30 TOGO 2 DSO (K) 3
24-4-2010 13:00 DSO (K) 4 VIOS (W) 2
24-4-2010 13:00 DSO (K) 5 Good Luck 3
24-4-2010 14:30 DSO (K) 6 Scheldevogels 5
24-4-2010 13:00 PKC/LukassenBoer A4 DSO (K) A1
24-4-2010 12:30 ADO A2 DSO (K) A2
24-4-2010 11:30 DSO (K) C1 Scheldevogels C1
24-4-2010 13:30 ADO DM3 DSO (K) D1
24-4-2010 10:45 Emergo E1 DSO (K) EM1
24-4-2010 10:30 DSO (K) E2 Voltreffers E2
24-4-2010 9:30 DSO (K) F1 PKC/LukassenBoer F4
24-4-2010 9:30 DSO (K) F2 VIOS (W) FM2
24-4-2010 10:00 Good Luck F2 DSO (K) F3
Datum Tijd Thuis team Uit team
8-5-2010 16:00 Scheldevogels 1 DSO (K) 1
8-5-2010 14:00 DeetosSnel/Volhuis 7 DSO (K) 2
8-5-2010 15:30 DSO (K) 3 Ventura Sport 2
8-5-2010 14:15 Scheldevogels 4 DSO (K) 5
8-5-2010 15:15 Oranje Wit (D) 8 DSO (K) 6
8-5-2010 13:00 DSO (K) A1 Fortis A2
8-5-2010 10:00 Juliana C1 DSO (K) C2
8-5-2010 10:00 ELKV/Gibovanyperen F1 DSO (K) F2
Datum Tijd Thuis team Uit team
15-5-2010 16:00 Ventura Sport 1 DSO (K) 1
15-5-2010 14:15 Fortis 2 DSO (K) 2
15-5-2010 15:30 DSO (K) 3 Vitesse (Ba) 5
15-5-2010 14:30 VIOS (W) 2 DSO (K) 4
15-5-2010 14:00 DSO (K) 5 Emergo 1
15-5-2010 15:00 DSO (K) 6 VIOS (W) 3
15-5-2010 12:30 DSO (K) A1 WION A1
15-5-2010 13:30 DSO (K) A2 ADO A2
15-5-2010 11:30 DSO (K) C2 Keep Fit ’70 C1
15-5-2010 10:30 DSO (K) D1 DeetosSnel/Volhuis D3
15-5-2010 10:00 DSO (K) EM1 KVK E1
15-5-2010 10:00 Springfield E1 DSO (K) E2
15-5-2010 10:00 Keep Fit ’70 F1 DSO (K) F1
15-5-2010 9:30 DSO (K) F2 Scheldevogels F1
15-5-2010 9:30 DSO (K) F3 Juliana F2
Datum Tijd Thuis team Uit team
29-5-2010 16:00 DSO (K) 1 Seolto 1
29-5-2010 14:30 DSO (K) 2 NIO 2
29-5-2010 14:00 Stormvogels (W) 2 DSO (K) 3
29-5-2010 13:30 DSO (K) 4 Zevenbergen 1
29-5-2010 16:00 Zevenbergen 2 DSO (K) 5
29-5-2010 11:00 NIO A1 DSO (K) A1
29-5-2010 12:30 Ventura Sport A1 DSO (K) A2
29-5-2010 11:30 DSO (K) C1 Good Luck C1
29-5-2010 13:45 Emergo C1 DSO (K) C2
29-5-2010 10:00 PKC/LukassenBoer D5 DSO (K) D1
29-5-2010 9:00 Scheldevogels E1 DSO (K) EM1
29-5-2010 11:00 DSO (K) E2 Juliana E2
29-5-2010 10:00 DSO (K) F1 Ventura Sport F1
29-5-2010 10:00 Keep Fit ’70 F2 DSO (K) F3
Datum Tijd Thuis team Uit team
5-6-2010 16:00 TOGO 1 DSO (K) 1
5-6-2010 15:30 Rust Roest 5 DSO (K) 2
5-6-2010 14:30 DSO (K) 3 Scheldevogels 2
5-6-2010 10:00 Scheldevogels 3 DSO (K) 4
5-6-2010 13:30 DSO (K) 5 Korbatjo 4
5-6-2010 12:30 Ventura Sport 4 DSO (K) 6
5-6-2010 13:00 DSO (K) A2 Keep Fit ’70 A1
5-6-2010 14:00 Springfield C1 DSO (K) C1
5-6-2010 11:00 DSO (K) C2 VIOS (W) C1

ROUTE BESCHRIJVING

ADRES GEGEVENS

VELD
Molenvliet 9a
Sportpark de Niervaert
4791 GB Klundert
0168 - 402751

ZAAL
Molenvliet 7
Sportpark de Niervaert
4791 GB Klundert

OVERIGE INFORMATIE

© 2024 KV D.S.O. Klundert
Alle rechten voorbehouden

Privacy policy
Cookie policy